Таку заяву зробив директор Національної розвідки США Деніел Коатс, повідомляє "Укрінформ".

Читайте також: Українець заснував злочинну кібермережу у США: викрито 36 членів угруповання

"Ми очікуємо, що протягом наступного року Росія проводитиме більш потужні та більш руйнівні кібероперації, очевидно, застосовуючи нові можливості проти України", – наголосив він.

За словами Коатса, американська розвідка очікує, що від Росії слід чекати нової небезпеки у сферах, де вона вже здійснює кібероперації проти України.

Як мінімум, ми очікуємо, що Росія буде продовжувати використовувати пропаганду, соціальні медіа, підставних осіб, промови спікерів та інші засоби впливу, щоб спробувати посилити соціальні та політичні перепони у Сполучених Штатах,
– заявив директор Нацрозвідки США.

При цьому, за прогнозами Коатса, російський уряд розширюватиме діапазон уже реалізованих операцій, "у тому числі щодо порушення роботи енергорозподільчих мереж України, хакерських зламів з подальшим оприлюдненням інформації, збільшенні мережевих атак, а також провокацій під чужим іменем".

Нагадаємо, 8 лютого Нижня палата Конгресу США проголосувала законопроект "Про співпрацю з Україною в питаннях кібербезпеки". Законопроект складається з шести сторінок тексту. Він передовсім спрямований на захист урядових систем України від Росії.