Про це повідомляє Міністерство юстиції США.
У відомстві пояснили, що злочинне угруповання на масштабному рівні отримувало особисті дані інтернет-користувачів, в тому числі дані банківських карток та електронних рахунків. Окрім того, члени Infraud поширювали шкідливе програмне забезпечення для зараження пристроїв та викрадення даних.
Читайте також: В Україні можуть з’явитися кібервійська, – Турчинов
Члени злочинної кібермережі підозрюються у завданні збитків підприємствам, установам та окремим особам на загальну суму 530 мільйонів доларів. У Мін’юсті США наголосили, що не дотримуватимуть анонімності зловмисників та оприлюднили їхні імена.
Так, у складі Infraud були вихідці з України, Пакистану, Франції, Сербії, США, Росії, Бангладеш, Молдови, Італії, Австралії, Канади, Британії, Македонії та Єгипту.
Згідно зі складеним на зловмисників обвинувальним актом, усі члени організації мали певну ієрархію та обов’язки. Зокрема, серед "посад" були адміністратори, модератори, продавці, "супер-модератори", "VIP-учасники" та інше.
Зазначимо, що станом на березень 2017 року в Infraud було зареєстровано майже 11 тисяч учасників. Організація діяла під гаслом In Fraud We Trust, що в перекладі означає "Ми віримо в шахрайство".