Пряма трансляція на
Останні випуски

У США викрили дії Кремля щодо терористів на Донбасі

- Читать новость на русском
Проросійські терористи на Донбасі
Проросійські терористи на Донбасі / Соцмережі

Кремль незаконно відрізав українські території та керує терористами на Донбасі. Крім того існує загроза, що Росія може напасти і на інші країни Східної Європи, однак у такому разі почнеться велика війна.

Таку заяву зробив конгресмен США Стів Рассел, пише "Голос Америки".

Читайте також: Волкер потішив звісткою щодо співпраці США та України у питаннях озброєння

"Як Вам відомо, Росія незаконно відрізала собі частини української території – Крим, регіон Донбасу. Там вони фактично керують так званими "сепаратистами", які насправді не є сепаратистами. Очевидно, що ними керує Росія аж до найдрібнішого підрозділу та дає їм обладнання", – наголосив політик.

За його словами, росіяни фактично незаконно відрізали собі кілька міст з територіями, кілька регіонів, які за площею становлять третину Оклагоми, яку він представляє у Конгресі США.

"Просто відрізали, і це є проблемою", – зауважив Рассел.

Водночас парламентар переконує, те, що відбувається в Україні, має хвилювати США, до складу НАТО входять країни на Сході Європи (Польща, Румунія, країни Балтії), і якщо на них нападе Росія, "це означатиме війну для Сполучених Штатів через НАТО".

Читайте також: Російський політик сповістив, у яких країнах Європи Путін здійснюватиме підривну діяльність

"Саме тому нам не байдуже. Ми маємо переконатись, що ці країни можуть захистити себе та Росія ними не скористається, тому що, якщо вони це зроблять, то через якусь невелику країну у нас можуть виникнути зобов’язання в рамках НАТО та може бути велика війна", – констатував представник Конгресу США.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі