На короткому відеозаписі, розміщеному у Twitter телеканалу VPI, видно, як над містом пролітає вертоліт, з борту якого, ймовірно, ведеться стрілянина. Люди, які перебувають на вулиці, намагаються сховатися від нього.

Читайте також: У Венесуелі вдруге за тиждень сталося масштабне відключення електроенергії

Інформації про постраждалих або загиблих внаслідок інциденту наразі не оприлюднено.

Що відбується у Венесуелі

З кінця березня в Каракасі та низці інших міст Венесуели йдуть протести громадян, незадоволених відсутністю електро- і водопостачання. За даними неурядової організації "Венесуельський кримінальний форум", з 29 березня по 1 квітня в ході маніфестацій затримано майже 50 осіб. У кількох випадках виступи супроводжувалися зіткненнями з поліцією і проурядовими угрупованнями, жертв не було.

Нагадаємо, що найбільше відключення електроенергії у Венесуелі сталося на початку березня. Тоді Каракас та 23 з 25 штатів Венесуели залишилися без світла. За даними уряду країни, причиною інциденту стала диверсія на найбільшій в країні ГЕС імені Сімона Болівара в штаті Болівар.

У багатьох знеструмлених регіонах прокотилася хвиля пограбувань, лише в одному штаті Сулія збитки від дій зловмисників перевищили 50 мільйонів доларів. Тоді Мадуро поклав відповідальність за аварію на "американський імперіалізм", Держдепартамент відкинув ці звинувачення.