Люди вимгагали, аби міліція затримала ще одного підозрюваного - старшого лейтенанта міліції Євгена Дрижака. Мешканці Врадіївки переконані, що саме він був ініціатором злочину й головним його фігурантом.

Вся Врадіївка знає, що саме Дрижак є головним винуватцем. Це справа його рук. Але замість того, щоб посадити злочинця за ґрати разом з двома іншими, його старанно "відмазують". За нашими даними, його ховають десь у лісі, на дачі, він там спокійно смажить шашлики і його не покидають 10 людей охорони,
- каже один із найактивніших учасників протесту Анатолій Бурлак.

Нічна ситуація стала критичною: люди перегородили дорогу автозаку з вимогою: "Не випустимо, поки не посадите в нього третього" (маючи на увазі Дрижака, - "24"). Мешканці смт двічі намагалася перевернути автозак. Будівлю суду вони стали закидати камінням та яйцями. Та згодом міліції таки вдалося вивезти підозрюваних.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Миколаївщині затримали працівника правоохоронних органів за підозрою у зґвалтуванні і жорстокому побитті 29-річної жінки.

За словами потерпілої (мешканки смт Врадіївка) до нападу причетний ще один працівник міліції. Проте, у прокуратурі кажуть, що він у день скоєння злочину перебував на чергуванні, – пишуть "Новости Николаева".

Водночас, за інформацією миколаївського видання "Новини N", потерпіла розповіла, що ввечері, приблизно о 23:30 вона поверталася додому з дискотеки. Дорогою додому біля неї зупинився автомобіль, чоловік із якого запропонував її підвезти. Дівчина відмовилася. Після чого її силою втягнули в авто, де були, за її словами, офіцери міліції – Євген Д. і Дмитро П. За кермом був місцевий таксист Рябіненко.

Наразі, повідомляє видання, затримані лейтенант міліції Дмитро П. і таксист Рябіненко, а Євген Д. – ні.

Після трагедії мешканці смт Врадіївка, що на Миколаївщині, вийшли на акцію протесту з вимогою належного покарання двом співробітників міліції, яких підозрюють у зґвалтуванні й побитті молодої жінки.

Водночас, родичка потерпілої розповіла, що розповіла, що до сім'ї приїжджав чоловік, який назвався представником УМВС області. Він запропонував взяти на себе всі витрати за лікування Ірини. Якщо вірити візитці, то це був Михайло Трофанюк – начальник медсектору УМВС України Миколаївщини.

Відео: "Новости Николаева"