Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Заступника начальника Врадіївського райвідділу міліції було затримано в четвер.

"Попередньо можна говорити про те, що затриманий мало того, що не забезпечив повного й об'єктивного розкриття скоєного злочину, він особисто, перебуваючи в дружніх відносинах з підозрюваними й з метою приховати їх від відповідальності, незаконно вимагав від підлеглих сховати важливі факти. Ще раз повторюю - усі винні будуть покарані", - заявив тоді прокурор Миколаївської області Андрій Курись.

Як відомо, на Миколаївщині затримали працівника правоохоронних органів за підозрою у зґвалтуванні і жорстокому побитті 29-річної жінки.

У містечку, де два міліціонери зі спільником зґвалтували і мало не вбили 29-річну Ірину Крашкову, тривають акції протесту. І навіть дещо запізніле втручання МВС і Генпрокуратури не може заспокоїти людей.

У зв'язку із резонансним зґвалтуванням Україною прокотився ряд протестів. Більшість вимагає покарання для ґвалтівників та звільнення міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Через події у Врадіївці затримали заступника начальника місцевої міліції, йому інкримінують підозру у приховуванні злочину.