"І найжахливіше, про що й думати не могли переможці, а також мільйони вбитих, закатованих у фашистських катівнях, спалених у концтаборах, що ми, їхні спадкоємці, будемо стріляти один в одного, брат піде на брата", - цитує слова Лукашенка агентство "ТАСС".

За його словами, війна на Донбасі, яка відбувається на землі, "рясно политій кров'ю переможців" – це "моторошний "подарунок" полеглим і живим та страшний біль для нині живучих ветеранів".

"За великим рахунком ми виявилися поганими спадкоємцями тих, хто переміг у тій війні. Не врятували, не втримали ту країну, яку вони захищали, і, більше того, ми розв'язали на цій слов'янській землі непрощенну для нас війну. Чим раніше ми зробимо все необхідне, щоб її зупинити і покаятися, поки ще живі не тільки ветерани, а й учасники війни, тим краще буде для нашого покоління", - зазначив білоруський президент.

За словами президента, "якщо ми, слов'яни, самі не домовимося, самі не вирішимо, що нам робити, то ніхто інший нам не допоможе". Він висловив готовність допомогти у розв’язанні конфлікту на сході України.

Читайте також: Білорусь будує стіну від України, "щоб миша не пролізла"