Учасники блокади Криму оголосили, що допустять спеціалістів до ремонту пошкодженої електроопори біля Чаплинки, лише у випадку, якщо ті "розріжуть" електропроводи, якими електроенергія може надходити на окупований півострів.

Про це під час прес-конференції повідомив т.в.о. директора "Укренерго" Всеволод Ковальчук.

Обов'язковою умовою для того, щоб допустити нас до відновлення ліній з боку цих представників є гарантування не постачання електроенергії в Крим до вирішення низки політичних питань, які вони висувають в рамках своєї акції,
— зазначив представник "Укренерго".

Він пояснив, що провід, яким мала б надходити електроенергія в Крим, активісти вимагають розрізати одразу в декількох місцях.

"Для того, щоб забезпечити цю гарантію, ми повинні розрізати провід на всіх чотирьох лініях на анкерно-кутових опорах, найближчих до місця подій, після цього вони допускають нас до відновлення ліній електропередач", — зазначив голова НЕК, додавши, що цю вимогу ще будуть обговорювати з профільним міністерством та силовими структурами.

Нагадаємо, ввечері 21 листопада були підірвані електроопори у Херсонській області, якими надходить електроенергія на територію анексованого Криму. На півострові вже другий день немає світла.