За даними місцевих мешканців румунського міста Ісакча, вночі вони чули гучні звуки та бачили п'ять – шість дронів. Раніше Наталія Гуменюк повідомила, що росіяни пошкодили пункт пропуску між Україною й Румунією.

Дивіться також Росіяни 2 години атакували Одещину: влучили в припортову інфраструктуру, є постраждалі

Варто зауважити, що мовиться про пункт пропуску, який розташований біля села Орлівка Ізмаїльського району Одеської області та румунського міста Ісакча, Добруджа у Тулчинському повіті.

У Румунії бачили атаку росіян по переправі на Дунаї

Румунські журналісти написали, що рух через пункт пропуску Ісакча повністю закрили через нічні обстріли 26 вересня з української сторони – Орлівки Ізмаїльського району.

Варто додати, що українські прикордонники також повідомили, що пункт пропуску "Орлівка" не працює, бо там проходять заходи зі стабілізації функціонування після нічної атаки ворога.

Два пороми, що забезпечують переправу з одного берега Дунаю на інший, стоять якорі на румунському березі. Окрім того, журналісти показали безпосереднє відео атаки, яке зняли з митниці Ісакча.

На знімках, знятих прямо на митниці Ісакча, місцевості в повіті Тульча, можна побачити величезне полум'я внаслідок атаки,
– відзначило видання.

Чоловік, який знімав відео, кричав колегам на баржі, щоб вони якомога швидше залишили порт.

Як росіяни атакували переправу через Дунай: дивіться відео Gabor Petru

На баржі було чутно та видно атаку росіян: дивіться відео

Росія обстріляла Одеську область "Шахедами"

  • Росія у ніч проти 26 вересня протягом двох годин атакувала Одеську область дронами-камікадзе типу "Шахед". Глава Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив, що окупанти влучили в припортову інфраструктуру Ізмаїльського району. За даними посадовця, пошкоджені будівлі пункту пропуску, складські приміщення та орієнтовно 30 вантажівок, 6 фур зайнялися. Пожежу ліквідували.
  • На жаль, поранені двоє водіїв вантажівок. Одному допомогли на місці, іншого – госпіталізували з пораненням руки.
  • Повітряні сили ЗСУ розповіли, що збили вночі проти 26 вересня 26 "Шахедів" з 38 запущених. Детальніше читайте тут.