В ефірі каналу Суспільне мер Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів про наслідки російського удару по регіону. Так, найбільших руйнувань зазнав Університет нафти та газу, передає 24 Канал.

До теми "Вціліла лише одна маленька кватирка": кадри наслідків удару Росії по Івано-Франківську

Наслідки російського удару по Івано-Франківську

Марцінків повідомив, що внаслідок ракетного удару в Івано-Франківську було пошкоджено:

  • 22 будівлі,
  • 2 корпуси Університету нафти і газу,
  • дитячий садочок,
  • школу.

Наразі основні роботи з ліквідації наслідків завершено. Як повідомив Марцінків, якщо була можливість, то комунальні служби відразу забивали пошкоджені вікна, розібрали деякі завали в університеті. Окрім того, місцева влада отримала 270 звернень від місцевих жителів щодо руйнувань, однак процес збору заяв ще триває.

Працюють члени комісії, які обходять приміщення й визначають збитки й відповідний розмір компенсації. Загалом, досить оперативно ми ці роботи зробили. Дякуємо також НАК "Нафтогаз України", які висловили бажання допомогти відновити Університет нафти та газу, який отримав найбільше пошкоджень,
– заявив Марцінків.

Мер Івано-Франківська додав, що через погодні умови доводилося дуже швидко ліквідовувати наслідки атаки, щоб будинки українців не затопило дощем.

Марцінків також повідомив, що найголовніше – внаслідок атаки ніхто не загинув, а постраждалі – отримали незначні ушкодження й не потребували госпіталізації.