Фото публікують оперативні служби, представники місцевої влади та кореспонденти ЗМІ. 24 Канал зібрав фото, аби показати масштаби атаки та жахливі наслідки діяння країни-терориста.

До теми В Одесі триває порятунок людей: все, що відомо про ворожий ракетний обстріл

Унаслідок російського ракетного удару по Одесі загинули 14 людей, у тому числі фельдшер та співробітник ДСНС, які приїхали надавати допомогу після першого вибуху, поранено 46 людей, 7 з яких – рятувальники.


Унаслідок обстрілу Одеси є багато жертв / Фото ДСНС


На місці влучання продовжують працювати рятувальники / Фото ДСНС


Серед жертв та постраждалих є рятувальники / Фото ДСНС


Постраждали рятувальники, які прибули на місце удару після першого вибуху / Фото ДСНС

Також ударом пошкоджено 10 приватних будинків, станція технічного обслуговування, газопровід низького тиску та 2 пожежно-рятувальні автомобілі. Наразі тривають роботи щодо ліквідації пожежі газопроводу та приватного будинку на загальній площі близько 120 кв. м.

На місці влучання виникла пожежа / Фото ДСНС

На місцях продовжують працювати відповідні служби. Постраждалим надають медичну допомогу. Завтра в Одесі оголошена жалоба.

Імовірно, ворог вдарив Іскандером

Начальниця пресцентру Сил оборони Півдня Наталя Гуменюк повідомила, що по Одещині вдарили з тимчасово окупованого Криму. Імовірно, ворог випустив ракети типу Іскандер-М.

Росія атакувала Одесу ракетами / Фото ДСНС

Дані щодо остаточної кількості загиблих та постраждалих, а також повного переліку руйнувань та пошкоджень все встановлюються.


Потерпілим надають медичну допомогу / Фото Генпрокуратури


Унаслідок атаки загинув фельдшер / Фото Генпрокуратури

Ворог атакував виключно цивільну інфраструктуру / Фото Генпрокуратури

На місцях подій прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки збройної агресії Росії. В офісі Генпрокурора повідомили, що розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни.

Наслідки ранкового обстрілу Одеси / Фото Суспільного

Коротко про удар по Одесі

  • Вдень 15 березня Одеса опинилась під ракетним ударом Російсії, є постраждалі серед мирного населення. Пошкоджено цивільну інфраструктуру. Вибухи пролунали фактично відразу після сигналу повітряної тривоги.
  • Спершу повідомили про 20 постраждалих. Згодом стало зрозуміло, що ця кількість значно більша.