Раніше повідомляли, що внаслідок ворожого обстрілу Києва дитяча лікарня "Охматдит" була зруйнована. Там перебували пацієнти на лікуванні.

До теми Ракетний удар по Києву: у кількох районах пошкоджено будинки, є кілька поранених

З "Охматдиту" евакуюють пацієнтів

Мер Києва Віталій Кличко розповів, що пацієнтів дитячої лікарні "Охматдит", куди влучила ворожа ракета, евакуюють у комунальні лікарні міста. Там їм нададуть усю потрібну допомогу.

Окрім того, журналісти вже показали кадри, як саме відбувається евакуація з "Охматдиту" пацієнтів, після того як у будівлю влучила російська ракета.

Евакуація з "Охматдиту" після влучання російської ракети / Фото УП

На кадрах можна побачити, як медзаклад був понівечений унаслідок ворожої атаки. Наразі на місце прямують небайдужі кияни, які допомагатимуть розбирати завали біля "Охматдиту".

До цього глава МВС України Володимир Клименко заявляв, що під завалами в лікарні "Охматдит" можуть бути люди. Одну людину вже витягли з-під завалів.

Наслідки російського удару по "Охматдиту" / відео УП

Віталій Кличко також, коментуючи влучання по "Охматдиту" в Києві, зазначив, що міська влада надає всі потрібні ресурси для допомоги на місцях та евакуації дітей в інші заклади. Мер столиці назвав дії окупантів черговим проявом геноциду щодо українців.

Як відбувається евакуація з "Охматдиту" / Відео телеканалу "Київ"

Раніше в КМВА зазначали, що внаслідок ракетного удару по Києву зафіксовано падіння уламків в Солом’янському, Дніпровському, Дарницькому, Деснянському, Шевченківському та Голосіївському районах. Також на місцях є постраждалі.