Сили оборони показали кадри, як влучили по місцю розташування військ окупантів. На кадрах можна побачити, наскільки потужним був удар наших військ по окупантах.

До теми Ще один літак, понад 1100 бійців і майже 200 одиниць іншої техніки: втрати ворога на 22 лютого

Момент влучання по скупченню військ окупантів

Сили оборони Півдня України зазначили, що, за деякими даними, керівництво угруповання російських окупаційних військ "Дніпро" прибуло на полігон у Херсонській області, щоб "подивитися, як будуть "зачищати" Кринки". Зрештою вони й самі приєдналися до "феєричного шоу".

Ми ж попереджали: горіти вам у пекельному вогні... Сказано — зроблено!
– мовиться в публікації.

Сили оборони також опублікували відео, на якому зафіксовали момент удару по скупченню окупантів. На кадрах можна побачити, як стався потужний вибух і вгору піднявся стовп густого диму.

ЗСУ вдарили по окупантах у Херсонській області / Відео з телеграм-каналу Сил оборони Півдня України (18+)

Одразу після удару частина військ окупантів заметушилася та побігла шукати собі прихисток. Однак серед степів Херсонської області наші захисники зловили решту окупантів і завдали їм потужних ударів.

Сили оборони підтвердили удар по полігону росіян

  • Начальниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк зазначила, що під прицілом українських захисників опинилися російські штурмові групи, які проводили тренування. Зрештою ЗСУ допомогли окупантам "опанувати" нові навички.
  • Росіяни також заявляли, що по полігону буцімто вдарили з HIMARS. Однак Наталія Гуменюк не стала цього підтверджувати.
  • До цього російські "військкори" заявляли, що під ударом опинився полігон, розташований у селі Подо-Калинівка. Цей населений пункт лежить поблизу Олешківських пісків в тимчасово окупованій Херсонській області.
  • Окупанти повідомляли, що загинуло близько 60 людей, серед яких є й командири. Варто зазначити, що цей удар по полігону викликав бурхливу реакцію в росіян, які зазначили, що для їхніх військових потрібні "зміни у техніці безпеки".