На підприємстві дали коментар щодо ситуації. Там заявили про фіксування пошкоджень після атаки безпілотників.

Дивіться також Захід і надалі "не вітатиме" удари по російських НПЗ: що саме йому не до вподоби

Що заявили на підприємстві

Про те, що зафіксовано пошкодження після атаки дронів розповіли в російських медіа з посиланням на компанію.

На Слов'янському НПЗ у Краснодарському краї зафіксовано пошкодження після атаки БпЛА, збитки встановлюються,
– йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що нафтопереробний завод у Слов'янську-на-Кубані в Краснодарському краї Росії призупинив свою роботу після атаки безпілотників.

Про це писали росЗМІ з посиланням на керівництво компаній "Слов'янськ ЕКО". Зокрема, у компанії заявили, що дрони, які атакували Слов'янський НПЗ, несли заряди з елементами ураження у вигляді сталевих кульок.

Голова Слов'янського району, де розташований уражений НПЗ, заявив, що на території заводу "впали" 6 безпілотників. Після "падіння" пролунали два вибухи.

Гучно було і в Ленінградській області: що відомо

  • У Ленінградській області Росії у ніч проти 19 травня спалахнула Виборзька нафтобаза. Жителі міста активно бідкались в соцмережах на звуки вибухів.
  • Жителі Виборга у своїх соцмережах повідомляли про те, що у місті гучно. Так, вони писали про потужний вибух в місті близько 2:50, після якого на території нафтобази розпочалася пожежа.
  • Згодом стало відомо, що ГУР атакувало Виборзьку нафтобазу.
  • Як повідомили джерела у спецслужбі, за допомогою 3 вибухових пристроїв було уражено вертикальні резервуари з паливом на вказаному об'єкті. Так, в результаті операції знищено три резервуари з пальним.