Угорщина готова надати на дороги 50 мільйонів доларів

На автошляхи Угорщина готова надати 50 мільйонів доларів. Про це повідомив міністр закордонних справ і зовнішньої торгівлі країни Петер Сійярто, інформує "РБК-Україна".

До теми На Прикарпатті тонуть кілька сіл, епіцентр паводку змістився

Ми дуже сподіваємося, що ці гроші будуть використані і дороги будуть побудовані,
– зазначив Сійярто.

Що відомо про пошкоджені дороги у західних областях України

 • Протягом останніх кількох днів західні регіони України потерпають від зливних дощів, в результаті виникли потужні паводки.
 • Найбільше постраждали Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська та Закарпатська області. Також підтоплення – у Тернопільській та Вінницькій областях.
 • За інформацією Укравтодору:
  У Чернівецькій області зруйновано та пошкоджено 5 автомобільних доріг державного значення та штучні споруди. Орієнтовна вартість збитків – понад 40 мільйонів гривень.
  В Івано-Франківській області зазнали пошкоджень та руйнувань 5 автомобільних доріг з державного значення та штучні споруди. Орієнтовна вартість збитків – 104 мільйони гривень.
  – У Закарпатській області зазнали пошкоджень та руйнування 4 автомобільні дороги державного значення та штучні споруди. Орієнтовна вартість збитків – майже 24 мільйони гривень.
  У Львівській області внаслідок підтоплення дороги обмежено рух автотранспорту на Т-14-19 Миколаїв – Жидачів – Калуш. Орієнтовна вартість збитків становить 65 мільйонів гривень (це з врахуванням завершення робіт по влаштуванню підпірної стінки із габіонів на М-06 Київ – Чоп).