Власне, 29 листопада відбулось засідання Ради Україна – НАТО. Спілкуючись з пресою на умовах анонімності, один з чиновників Північноатлантичного альянсу високо оцінив дії Сил оборони нашої держави.

Дивіться також Росія напередодні зими накопичила великий арсенал ракет, – Столтенберг

Україна чітко планує, як досягти успіху

За словами посадовця, Генштаб ЗСУ має чіткий план, який реалізовує на фронті, навіть попри обмежену підтримку з боку Заходу. Зокрема, у відбитті широкомасштабних військових атак Росії та контрнаступальних операціях

В українців є план, і вони його реалізовують. Але це справді дуже-дуже важко – воювати з росіянами навіть із підтримкою, яку Захід надає Україні,
– констатував він.

Як зазначив чиновника НАТО: "Те, що роблять українці, – це неймовірно". Як зазначають журналісти, посадовець згадав про успіхи України у 2022 році.

Контекст: більше про Раду

  • Зазначимо, що за результатами Ради Україна – НАТО в Брюсселі пресконференцію давав генсек Альянсу Єнс Столтенберг. Він заявив, що захисникам України вдалось відтіснили флот російських загарбників у Чорному морі та встановили маршрути для експорту зерна.
  • Посадовець згадав також, що у 2022 році Сили оборони нашої держави виграли битви за Київ, Харків і Херсон та повернули 50% території, яку спершу захопили російські окупанти.
  • На саміті був присутній і голова МЗС України Дмитро Кулеба. Він якраз-таки підсумував, що серед союзників зі Заходу не спостерігається втоми від війни. За його словами, світ продовжує стояти з Україною.