Про це розповів глава Офісу Президента Андрій Єрмак в інтерв'ю. Він зазначив, що росіяни продовжують атакувати об'єкти нашої інфраструктури.

Важливо Декілька поколінь росіян відповідатимуть за це зло: реакція ОП на трагедію на Дніпропетровщині

За словами Єрмака, це – одна з цілей окупантів, яку вони навіть не приховують. Але це лише одна з причин, чому влада хоче вжити максимальних заходів для завершення активної частини війни до кінця осені.

Друге і найголовніше: чим довше російські війська перебувають на наших тимчасово окупованих територіях і намагаються там окопатися, тим складніше буде ці території деокупувати,
– пояснив глава Офісу Президента.

Він додав, що завершити активну фазу до зими – складне й амбітне завдання, але життєво необхідне. Ми робимо все для того, щоб цілі деокупації було досягнуто. І, відповідно, пояснюємо це нашим партнерам. Вони поділяють нашу позицію.

Україна прагне завдати росії суттєвої поразки до настання холодів

Раніше радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк також підтвердив наміри завдати росії суттєвої поразки до настання холодів. Він пояснив, що поразка на будь-якому напрямку погіршить забезпечення росіян та посилить деморалізацію. Простіше кажучи, виникнуть панічні настрої в росії, почнуться питання: "За що ми вмираємо в такій кількості?", "Чому так довго?", "Чому все йде "по плану", про який постійно говорить пан путін?".

"І є конкретні сценарії і плани, які, зокрема, охоплюють строки, коли треба звільнити чи деблокувати якусь територію. Саме про це президент говорив і конгресменам, і публічно: ми ці плани напрацювали, але вони мають бути ресурсно забезпечені", – заявив Подоляк.

Актуально Якщо ми залишимо росії хоча б щось на території України, це буде постійна війна, – ОП

Водночас він додав, що війна – це динамічний процес. Це постійна зміна тактичних цілей.

В ОП кажуть, що Київ не причетний до вибухів у Криму: дивіться відео