Про це пише видання Politico, посилаючись на власні джерела. Це вперше США відправить ці ракети в Україну.

Читайте також Броньовики Bradley можуть увійти у новий пакет допомоги США, – американські ЗМІ

Передача Україні Sea Sparrow

У новий пакет військової допомоги від США вперше увійдуть зенітні ракети Sea Sparrow з радіолокаційним наведенням. Їх зазвичай використовують для перехоплення літаків чи крилатих ракет.

Варто зауважити, що Sea Sparrow можна випускати, як з моря, так і з суші. Співрозмовники Politico заявляють, що українські захисники навчилися використовувати радянські "Буки" для стрільби цими зенітними ракетами.

До слова, напередодні Німеччина стало відомо про передачу великої військової допомоги від Німеччини. До неї увійшли десятки пікапів, дрони, ракетні системи та снаряди.

Зверніть увагу Як у комп'ютерній грі: Кулеба про те, як США надали Patriot і коли Україна отримає ATACMS

Чому Україна не отримує зброю для швидкого закінчення війни

  • Політолог Андрій Вігірінський стверджує, що у США своє бачення війни в Україні. Американські партнери продовжують всіляко підтримувати Україну, однак не поспішають відправляти все озброєння, яке потрібне ЗСУ.
  • Надання Україні необхідної зброї могло б прискорити контрнаступ ЗСУ та звільнення українських територій. Проте США бояться ескалації конфлікту з непередбачуваними наслідками.
  • У Вашингтоні безсумнівно бачать перемогу України у війні, однак трохи інакше. Вони чекають, коли російські війська настільки виснажать свій потенціал, що просто не зможуть "пручатися", коли Україна отримає вирішальну зброю.