Про це Данілов повідомив у своєму новому інтерв’ю. Нагадаємо, напередодні Олексій Резніков відповів, чи битиме Україна по території Росії ракетами більшої дальності.

До речі Біля російської Калуги розквітла "бавовна": росіянам привидівся безпілотник

Україна може завдавати ударів по цілях на території Росії

Що стосується території Росії, то Україні ніхто не забороняє знищувати цілі зброєю українського виробництва.

Чи маємо ми таку зброю? Так, маємо,
– заявив Данілов.

Зауважимо, що країни Заходу заборонили Україні завдавати ударів по території Росії із західної зброї. Хоча протягом війни на стратегічних об’єктах країни-агресорки постійно відбувалася "бавовна", однак наша держава ніколи публічно не визнавала відповідальності за ці удари.

Для ЗСУ немає жодних застережень щодо ударів по території Росії

Нещодавно Олексій Данілов заявляв, що ніяких застережень щодо відповідних ударів по території Росії немає.

"Я не розумію, звідки з'являються дані про те, що ми не можемо влучати саме по військових цілях. Ми – не росіяни, і ми не знищуємо об'єкти критичної інфраструктури, лікарні, дитсадки, школи", – казав секретар РНБО.

За словами Данілова, якщо наші захисники працюватимуть, то це будуть лише військові об'єкти, які безпосередньо мають відношення до тих процесів, які відбуваються на фронті.

Що відомо про можливий наступ Росії

  • Данілов повідомляв, що росіяни готуються до ще однієї спроби "взяти Київ за 3 дні". Водночас важливо пам'ятати, що Росія – це держава, яка живе датами. Себто не варто відкидати, що окупанти можуть розпочати ще одну "спецоперацію" 24 лютого 2023 року.
  • Попри це, аналітики ISW переконані, що у ворога банально може не бути бойової потужності для захоплення Сходу.
  • Військові експерти не виявили жодних доказів того, що російським силам вдалося відновити достатню бойову міць для того, щоб здобути перемогу над українськими захисниками на Сході. А отже, шанси захопити понад 11 300 квадратних кілометрів неокупованої Донецької області (понад 42% загальної площі Донеччини) до березня, як цього вимагає Путін, мізерні.
  • Укладачі звіту нагадали, що раніше заявили про можливість старту великого російського наступу до квітня 2023 року. Передчасно він завершиться під час квітневого сезону дощів, якщо не раніше. Та й за цей проміжок часу ворогові навряд чи вдасться досягнути значних операційних результатів.