Стратегічні партнери оцінили підготовку українських військових на міжнародмхі навчаннях "Об'єднані зусилля-2020" позитивно й дуже оптимістично. Про це розповів заступник секретаря РНБО генерал-майор Сергій Кривонос, повідомяють "Факти".

Читайте також Масштабні військові навчання "Об'єднані зусилля-2020" на Херсонщині: залучили авіацію

Представники НАТО кажуть, що з їхньої точки зору зроблено великий практичний крок для подальшої взаємодії. Ми ж вважаємо, що отримали величезну підтримку як на військовому, так і на політичному рівні. І головне – сигнал про те, що не залишимося один на один із ворогом,
– додав Кривонос.

Про реакцію Кремля на політ американських конвертопланів над Києвом

Генерал-майор також прокоментував проліт американських конвертопланів над Києвом та реакцію Кремля. За словами Кривоноса, у російських ЗМі поширилися заголовки на кшталт "Навіщо ви злите росіян?". Кривонос зауважив, що "ми нікого не злимо, а просто чітко показуємо, що у нас є надійні та сильні партнери, які нам завжди допоможуть".

"Чому росіяни так психують? Тому що бойовий радіус цього літака – 700 кілометрів, практична дальність польоту без дозаправки – 2 200 кілометрів. Це реально серйозно напружує наших агресивних сусідів", – підкреслив Кривонос.

Головне про "Об'єднанні зусиля-2020"

  • Стратегічні командно-штабні навчання відбувалися в Україні впродовж 22 – 25 вересня на всіх військових полігонах країни.
  • У них взяли участь військові підрозділи збройних сил США і Великої Британії. За проведенням навчання спостерігали до 200 іноземних інструкторів, військових радників та спостерігачів.
  • До артилерійських систем, танків, бойових кораблів та авіації залучили новітні комплекси "Нептун", "Вільха", безпілотні ударні літальні комплекси "Байрактар".