Цей інцидент трапився 18 січня. Виконувач обов'язків очільника Міністерства внутрішніх справ Ігор Клименко в ефірі національного телемарафону констатував, що фахівці зараз перевіряють усі гелікоптери Airbus 225. Про це інформує 24 Канал.

Читайте також Глава комітету Ради назвав пріоритетні версії авіакатастрофи у Броварах

Заява Клименка стосовно авіатрощі в Броварах

За словами Клименка, перевірка вертольотів триватиме близько двох місяців. Спеціалісти мають підтвердити їхню безпечність та надійність.

Гелікоптери Airbus 225, один з яких упав у Броварах, на цей час усі знаходяться на аеродромах, працюють відповідні спеціалісти. Ми перевіряємо усі гелікоптери, які були в системі Міністерства внутрішніх справ,
– сказав виконувач обов'язків глави МВС.

Падіння вертольота в Броварах: важливе

  • Правоохоронці розглядають кілька основних версій того, що спричинило трагедію. З-поміж них – порушення правил польоту, технічна несправність гелікоптера та диверсія.
  • Цей вертоліт Україна отримала від Франції ще у серпні 2020 року. Водночас, згідно з угодою, Франція мала б поставити в Україну ще 37 гвинтокрилів компанії Airbus, а також 18 машин.
  • Цікаво, що відповідний документ уряди обох держав підписали ще у травні 2018 року. У ньому йдеться про створення єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту загальною вартістю у 552 мільйони євро.
  • Також наостанок згадаємо слова глави Головного управління розвідки Кирила Буданова. Він зазначив, що смерть Дениса Монастирського через цю авіатрощу є величезною втратою для всієї держави.