Начальник Головного управління розвідки Міноборони України також сказав, що наші військові завдадуть поразки Росії. Ба більше, Буданов пояснив, що буде з Донбасом та Кримом.

Зауважте Новий етап війни, саміт миру та мапа Буданова: до чого Україні готуватись у 2023

Чого варто очікувати на фронті весною 2023 року

Кирило Буданов заявив, що бойові дії у березні 2023 року будуть "найспекотнішими". Ба більше, він сказав, що саме весною цього року Україна планує серйозний наступ.

Тоді (ми побачимо більше – 24 канал) звільнень територій та завдання остаточної поразки Росії… Це відбудеться по всій Україні, від Криму до Донбасу,
– сказав очільник української розвідки.

Також Буданов запевнив, що українське керівництво неодноразово заявляло, що не віддасть жодної п'яді нашої території.

Окрім того, генерал-майор знову наголосив, що наша ціль, якої ми досягнемо, – це повернення до кордонів 1991 року. І саме так, пригадав Буданов, Україну визнають всі суб'єкти міжнародного права.

"Я обіцяю, що тепер це (ймовірно, перемога над росіянами – 24 канал) не займе багато часу, і кожен платник податків у США зможе побачити, куди пішов кожен цент. Разом ми змінимо цей світ", – пообіцяв головний розвідник України союзникам.

Буданов спрогнозував, що чекає на Росію

За словами очільника української розвідки, не варто боятись трансформації Росії, адже це піде на користь усьому світу. Окрім того, Буданов пояснив, що:

  • Росія більше не становить військової загрози світу, це вже тільки казка;
  • єдина проблема, яка досі залишається – це ядерний арсенал Кремля та неконтрольований режим;
  • саме останній змусить увесь світ усвідомити необхідність денуклеаризації Росії або принаймні встановлення міжнародного контролю над її ядерним арсеналом.

Терористична країна, яка замахується на всіх ядерною битою і вивергає загрози, – це не той режим, який має етичне чи політичне право контролювати зброю масового знищення,
– пояснив очільник української розвідки.

Зауважте Знаємо усі місця зберігання та кількість, – ГУР про ядерну загрозу з боку Росії

Важливі заяви Буданова

  • Кирило Буданов у цьому ж інтерв'ю американському телеканалу сказав, що удари по території Росії продовжаться. Ба більше, він запевнив, що вони будуть відбуватись все глибше у тилу ворога.
  • Окрім того, генерал-майор заявив, що наприкінці грудня 2022 року солдати в Бахмуті показали йому ділянку поля, яка була всіяна російськими трупами. За даними Буданова, там були сотні тіл окупантів, які лежали просто нагромаджені на купу. Їх наші військові використовують як щит, коли росіяни стріляють по них, проте це не працює.
  • Очільник української розвідки також сказав, що США найближчим часом відправлять для ЗСУ бойові броньовані машини Bradley. Україна на них дуже чекає, адже це значно збільшить боєздатність наших підрозділів.