Про це повідомила віцепрем'єрка – міністерка з реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук в ефірі телеканалу "Рада", інформує 24 канал. Вона зазначила, що в Маріуполі досі чекають на коридори більше ніж сотня тисяч людей.

Читайте також Російські війська завдали 35 авіаударів по "Азовсталі": під завалами опинилися цивільні

Необхідний коридор безпосередньо з "Азовсталі"

Нам необхідний коридор безпосередньо з "Азовсталі", там мають бути і представники Червоного Хреста, і представники ООН. У Маріуполі ще понад сто тисяч осіб – це літні люди, жінки та діти,
– розповіла Верещук.

Віцепрем'єрка наголосила, що великий цинізм Росії в тому, що Україна оголошує про гуманітарні коридори до Запоріжжя, а насправді росіяни користаються цим і вивозять людей на російську територію.

Через це вже другий день немає коридорів

Ми про це говоримо і саме тому ви бачите, що вже другий день немає коридорів, бо ми знаємо, що Росія вкотре використає людей, які не довіряють їм і не хочуть їхати до Росії,
– пояснила віцепрем'єрка.

Наразі український Кабмін працює над тим, аби повернути назад громадян України, яких насильно вивезли на російську територію.

Що відомо про ситуацію у Маріуполі: останні новини

  • Попри заяви Володимира Путіна про те, що штурму "Азовсталі" не буде, лише за останню добу, 26 квітня, по заводу здійснили 35 авіаударів.
  • Усі спроби України евакуювати цивільне населення зриваються. Росіяни брешуть маріупольцям, що українська сторона за ними не приїжджає.
  • Тим часом українська розвідка інформує, що окупанти не відмовились від ідеї застосувати хімічну зброю, аби "викурити" наших захисників.

Радимо переглянути: Подоляк про так зване "захоплення" росіянами Маріуполя