Про це заявив Андрій Демченко в ефірі одного з українських телеканалів. Він також нагадав, що іноземці повинні мати відповідні паспортні документи.

Важливо Прикордонників перевіряють на детекторі брехні: навіщо і скільки годин це триває

Що зміниться

Демченко наголосив, що відтепер усі іноземні громадяни, які в'їжджають на територію України, повинні підтвердити мету своєї поїздки. Крім того, іноземці зобов'язані мати:

  • поліс страхування;
  • негативний тест на COVID-19.

Інших окремих норм, які б стосувалися іноземців за віком чи статтю, немає. Однак іноземцям потрібно дотримуватися нашого законодавства і підтверджувати мету своєї поїздки в Україну,
– зазначив речник Держприкордонслужби.

Зауважимо, що Демченко не пояснив, в який спосіб іноземці мають підтвердити мету візиту. Але, якщо ви їдете з туристичною метою, то підтвердженням можуть стати документи про оренду апартаментів чи зворотні квитки.

Як зараз потрапити в Україну

  • Кабінет Міністрів 22 березня посилив правила в'їзду в Україну для іноземців. Тепер у нашу державу впускатимуть людей лише при наявності негативного результату ПЛР-тесту на коронавірус.
  • Українці, які повертаються додому з-за кордону, мають піти на самоізоляцію на 14 днів незалежно від того, в якій зоні є країна, звідки вони в'їжджають.
  • Від самоізоляції звільняються українці, які мають негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 48 годин.