Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар, передає "Укрінформ".

Читайте також: Польська опозиція пропонує змінити скандальний "антибандерівський закон"

Шанси (скасування заборони на ексгумації – "24") є, причому досить великі. Це питання діалогу, і пан віце-прем'єр Розенко, який був у Польщі, тепер очікує на візит пана віце-прем'єр-міністра Глінського для того, щоб це питання вирішувати у двосторонньому форматі, але з урахуванням інтересів обох сторін,
– заявив Боднар.

Чиновник нагадав, що першопричиною заборони на ексгумацію останків польських жертв конфліктів було знищення українських пам'ятників на території Польщі.

"Тому ми чекаємо так само на певні кроки з польського боку. Буде рух в одному напрямку, буде рух і в іншому напрямку, немає питань", – сказав дипломат.

Боднар наголосив, що Україна має з Польщею "дуже предметну практичну і надзвичайно результативну співпрацю".

"У нас дуже багато позитивів, але (ЗМІ – "24") про них не хочуть говорити, тому що зараз цікаве питання ексгумації. Це насправді сімнадцяте чи двадцяте питання у порядку денному двосторонніх відносин", – підсумував Боднар.

Нагадаємо, заступник міністра закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький заявив, що Україна має безумовно скасувати заборону на проведення робіт із пошуку й ексгумації похованих на території України поляків.