Так, за словами російського президента, сторони є зацікавленими у якнайшвидшому вирішенні конфлікту в Україні, пише ТАСС.

"Що стосується позиції США у врегулюванні ситуації в Україні. Ми про це говорили з президентом Трампом і домовилися, що буде призначено – власне це вже відбулося – спецпредставника адміністрації, який буде опікуватися на постійній основі цією проблемою, буде у контакті як з Росією, так і з Україною, з усіма зацікавленими сторонами врегулювання цього конфлікту", – зазначив господар Кремля.

Читайте також: Трамп в житті – не такий, як у телевізорі, – Путін підбив підсумки зустрічі з президентом США

Крім того, політик висловив упевненість, що інтереси народів Росії та України збігаються, однак водночас підкреслив, що не співпадають, можливо, інтереси сьогоднішнього керівництва України та деяких політичних кіл сусідки Росії.

Україна та Росія є зацікавленими у співпраці та об'єднанні, у розвитку своїх економік, тому що багато чого їм дісталося ще з радянських часів: кооперація, єдина інфраструктура, єдина енергетична система, транспорт. Але, на жаль, наші українські колеги вважають за необхідне цим знехтувати. У них залишився один товар, яким вони успішно торгують, – це русофобія, і ще вони торгують політикою розділу Росії та України, розтягуванням двох народів і двох держав,
– додав Путін.

На думку російського президента, комусь це подобається на Заході та хтось вважає, що не можна в жодному разі допустити зближення на будь-якому ґрунті Росії та України.

Читайте також: Юнкер поцілував Лаврова та нагадав Путіну про проблему Криму та Донбасу

"Тому сьогоднішнє українське керівництво активно і не без успіху торгує цим товаром. Але я думаю, що це коли-небудь закінчиться", – підсумував він.