Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй фейсбук-сторінці. За його словами, на борту був вантаж з 5 тисячами літрів дезінфекційних рідин для потреба італійських медиків.

До теми Уряд України постановив передати Італії гуманітарну допомогу

Він наголосив, що Україна робить "цей жест дружби і вдячності", оскільки італійські лікарі щодня борються за життя українців, які перебувають в діаспорі. Геращенко додав, що постачання гуманітарної допомоги організовано за спеціальним Указом президента Володимира Зеленського.

Він також запевнив, що в цілому на сьогодні спиртова галузь України "повністю покриває потреби України в дезінфікуючих рідинах на основі етилового спирту і може закрити будь-які потреби Європи".

Про те, що літак з України сів в Італії, повідомили у телеграмі МВС України.

У Римі вантаж зустрів глава МЗС Італії Луїджі Ді Майо. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

Це другий раунд допомоги Італії. Вміст спирту – 70%. Засіб відповідає вимогам Всесвітньої організації охорони здоров'я. Ми не виділяли жодних додаткових коштів на закупівлю засобу. Наші підрозділи забезпечені засобами дезінфекції,
– сказав Гончаров.

Україна відправила до Італії літак з допомогою: дивіться відео

Український літак із гумдопомогою Італії / Фото з фейсбук-сторінки Антона Геращенка

Українська допомога Італії у боротьбі з коронавірусом: головне

  • 3 квітня президент України Володимир Зеленський підписав указ про надання гуманітарної допомоги Італії. Відтак, бригада українських медиків вирушила до Італії. Згідно з указом, Україна забезпечить оплату і захист лікарям, а італійська сторона – проживання та харчування.
  • Відтак 6 квітня літак з 20 українськими медиками-добровольцями прибув до Італії для надання допомоги інфікованим Covid-19.
  • Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков раніше заявив, що сама Італія звернулася до України по гуманітарну допомогу. У зверненні мовилося про направлення туди медиків.
  • Більшість європейських країн уже відправили свої медичні бригади на підтримку Італії. Володимир Зеленський тоді заявив, що Україна теж пристане на це прохання про допомогу.