Російське вето

— Хоч позиція Росії була передбачуваною, але саме голосування стало знаковим у публічній площині. Фактично, своїм "ні" Росія визнала свою вину у вбивстві великої кількості людей. Ця подія висвітлила позицію Путіна та сучасної Росії.

Це не є остаточний етап у прийнятті рішень. Це рішення може бути винесене на Генеральну Асамблею ООН і там воно може бути проголосоване без права вето Росії.

— Будучи в ООН, я піднімав питання про виключення Росії з Ради безпеки ООН. Росія як країна агресор не може мати права вето. Дипломати роблять дуже багато. На мою думку, наші дипломатичні служби є найкращими зі служб, наявних в Україні.

Росія кидала величезні мільярди на те, аби взяти під контроль і мати вплив на чималу кількість європейських країн.

Патрулювання Широкиного

— Аби патрулювали сили АТО з терористами Широкине – це заява ОБСЄ. Я таке вважаю неприйнятним. Я наголошую – нема ніяких поліцейських "ДНР", є бандформування, злочинці, які діють на частини районів. Не може бути ніякого спільного патрулювання. Наголошую щераз – ми маємо дослухатись та радитись з нашими партнерами. Бо без них і санкцій, накладених на Путіна, нам буде дуже важко здобути перемогу.

Більше — дивіться у інтерв’ю.