Про це в ефірі програми "Шустер live" заявив народний депутат фракції "Народний фронт", член колегії МВС Антон Геращенко.

"У матеріалах достатньо доказів не лише для того, щоб обирати запобіжний захід — там достатньо доказів для обвинувачення. Лише викликають здивування дії окремих представників Генпрокуратури, той же прокурор Шевченко, який на засіданні уряду підписав підозру Бочковському та його заму, дав задню та засумнівався", — сказав Геращенко.

За його словами, цей арешт під час засідання уряду — це "щеплення для всіх корупціонерів країни".

Якби арешт не був публічним, цього арешту також не могло бути, оскільки цей чиновник,Бочковський,був зав'язаний у багатьох схемах, таких, що коли країна дізнається, то здригнеться,
— наголосив радник Авакова.

Нагадаємо, чотири начальники обласних управлінь Держслужби з надзвичайних ситуаціях дали свідчення проти екс-голови ДСНС. Учора на екс-главу ДСНС Сергія Бочковського завели чотири нові кримінальні справи.

28 березня Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід екс-голові ДСНС Сергію Бочковському у вигляді утримання під вартою на 2 місяці з правом внесення застави в 1 мільйона 184 тисячі гривень.