За даними синоптиків, в окремих регіонах України стовпчики термометрів покажуть 0...-5 градусів. Така ж ситуація спостерігатиметься і протягом 18 квітня.

Важливо У Карпати повернулася зима: мороз до -8 градусів та загроза лавин

Через заморозки у західних та південних областях рятувальники оголосили перший рівень небезпечності.

Раніше синоптики попереджали, що погода у квітні не буде стабільною – сонячні дні змінюватимуть дощові, а температура повітря то підійматиметься, то знову опускатиметься.

Якою буде погода найближчими днями

Джерело: Укргідрометцентр

  • 17 квітня буде часом невеликий дощ, вночі у західних областях подекуди з мокрим снігом, вдень у центральних та південних областях без істотних опадів. Температура вночі +2...+7 градусів, вдень +8…+13 градусів, на півдні та сході країни – до +16 градусів.
  • 18 квітня у північних та північно-східних областях невеликий дощ, на решті території без опадів. Температура вночі +1...+6 градусів. Також у більшості областей України, крім північних, на поверхні ґрунту будуть заморозки. Вдень синоптики очікують +10…+15 градусів.
  • 19 квітня у більшості областей України переважатиме погода без істотних опадів, лише вдень у південній частині пройдуть короткочасні дощі, можливі окремі грози. Температура вночі складатиме +1...+6 градусів, вдень – до +11...+16 градусів.