У вівторок, 1 березня, Україна отримала першу партію допомоги від Ілона Маска. Обладнання потрібне для супутникового інтернету Starlink, відтак українці будуть мати безперебійний зв'язок. Михайло Федоров у твітері вирішив подякувати Ілону Маску за таку вагому допомогу.

Цікаво В Україні вже протестували супутниковий інтернет Starlink

Ілоне Маск, SpaceX та SpaceX Starlink, дуже дякуємо! Starlink підтримує зв’язок у наших містах, а служби екстреної допомоги рятують життя!
– звернувся Федоров.

Крім цього, політик зазначив, що Україні також потрібні генератори, щоб підтримувати Starlink. Він закликав компанії Honda, Champion Generators та Westinghouse Electric допомогти.

"З огляду на російські атаки на нашу інфраструктуру, нам також потрібні генератори, щоб підтримувати Starlink і рятувальні служби онлайн – ідеї? Honda, Champion Generators та Westinghouse Electric", – додав він.


Україні потрібен генератор до Starlink / Фото Михайла Федорова

Коротко про Starlink

Це система безпровідного супутникового зв'язку, завдяки якій можна отримати доступ до широкосмугового інтернет-підключення. Термінали Starlink працюють завдяки мережі супутників на орбіті, що взаємодіють між собою на низьких частотах.

Завдяки Starlink у будь-якому куточку Землі можна встановити безперебійний зв'язок.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!