Сильні снігопади очікуються в Київській, Чернігівській, Черкаській та Одеській областях. Також у Сумській, Полтавській, Кіровоградській, Миколаївській областях прогнозують сильні мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь.

Дивіться також Справжня зима: у Карпатах падає сніг, температура опустилась до 9 градусів морозу

В Україні навалить до пів метра снігу

Синоптики прогнозують приріст снігового покриву у зазначених областях 20 – 30 сантиметрів, а місцями навіть 40 – 50 сантиметрів. Також очікуються хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця.

У Харківській, Дніпропетровській, Херсонській, Запорізькій областях та Криму пройдуть значні дощі. У багатьох регіонах України передають посилення вітру.

Синоптики попереджають, що складні погодні умови призведуть до ускладнення роботи комунальних та енергетичних підприємств у більшості областей країни, припинення роботи портів на узбережжі морів; порушення та припинення руху транспорту на дорогах Київської, Чернігівської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської областей.

Якою буде погода на вихідних: більше деталей

  • У суботу, 25 листопада, за повідомленнями синоптиків, в Україні очікуються дощі та сильний вітер. На Сході України та в Дніпрі ймовірний дощ та мокрий сніг.
  • Також невеликий мокрий сніг очікується на Заході країни. Водночас на решті території – без опадів.
  • Варто додати, що в Карпатах у зв'язку зі снігопадами та хуртовинами утримується низька сніголавинна небезпека.