Детальніше це питання обговорювали на засідання РНБО 14 травня. Під час засідання, серед іншого, ухвалили стратегію розвитку кібербезпеки України на наступні 5 років.

Важливо Пропаганда війни: "Z ZIK" оштрафували за заяви Савченко, Добкіна і Кузьміна

Михайло Федоров констатував, що зараз частина людей в Україні не мають змоги дивитися українське телебачення. А це дає країні-агресору перевагу і дозволяє розповсюджувати свою пропаганду.

Цю проблему першочергово вирішує створення загальнонаціональної цифрової телемережі "Мультиплекс" МХ-7. І сьогодні ухвалили рішення створити такий "Мультиплекс",
– пояснив міністр.

Що відомо про "Мультиплекс" МХ-7

Він надасть доступ до щонайменше 12 цифрових телеканалів жителям всієї країни. Він працюватиме у смузі частот метрового діапазону 174 – 230 мегагерців, в який увійдуть 158 населених пунктів.

Голова Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Юрій Щиголь заявив, що проєкт реалізують за допомогою кредиту під державні гарантії у розмірі 490 мільйонів гривень. Ці гроші підуть на будівництво "Мультиплексу" від 10 до 12 каналів.

Доступ першочергово отримають державний канал та суспільні мовники. Всі інші комерційні канали зможуть отримати доступ до трансляції на підставі конкурсу.