"Російське телебачення вже впевнено в один голос називає "наступника" Арсенія Яценюка. Причому безапеляційно. На думку кремлівських пропагандистів, це не хто інший, як Сергій Льовочкін", — написав на своїй сторінці у Facebook політолог Тарас Березовець.

За його словами, у Москві розробили і відповідну підводку для такої зміни кадрів — "після укрокарателя Яценюка Україні неминуче доведеться налагоджувати відносини з Росією".

Аналогічні сюжети всі останні дні і на кримських каналах. Збіг? Не думаю. Я не вірю в збіги, як і в те, що такий посил відбувається тільки з подачі Кремля, без узгодження з нашим хлопчиком. Одним словом, Сергій Володимирович вирішив прокачати ідею свого повернення у владу, а російську масу до цього вже приготували. Однак, поки це все лише фантазії,
— зауважив експерт.

На думку Березовця, ймовірне призначення Льовочкіна можуть підхопити як альтернативу продовженню війни, що може спрацювати в умовах сьогоднішньої напруженості і бажаннях Путіна впихнути назад в Україну так звані "ДНР" і "ЛНР".

Читайте також: Путін завдасть удару по Донбасу в кінці червня, — політолог