Про участь терористки у засіданні повідомив представник Донецька в українській делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш. Він зауважив, українська сторона одразу попередила, що не братиме участь у перемовинах за присутності Пирогової.

Читайте також Єрмак: Росія потребує нагадувань, що вона є стороною переговорів по Донбасу

Українська делегація покинула "віртуальне засідання"

Якби Москва та її маріонетки хотіли діалогу, вони б почули нас. Але почався звіт політичної підгрупи, а громадянка Пирогова сиділа разом з Ніканоровою, запрошеною з ОРДО,
– написав Гармаш.

Українці покинули "віртуальне засідання". ТКГ заслуховувала інші підгрупи, де терористки не було.

Росія готова усунути з переговорів Пирогову, – Арестович

Джерело: Інтерфакс-Україна

Згодом спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович повідомив, що Росія готова усунути Пирогову з переговорного процесу.

Вони (російська делегація – 24 канал) були розгублені, але заявили, якщо консультації в обох групах ТКГ вимагають відсутності певних осіб, таких "громадських експертів", то вони готові це зробити і розмовляти лише з українською стороною,
– наголосив Арестович.

Речник додав, що на переговорах можливо всяке, проте розмовляти з людьми, засудженими за тероризм, – неприпустимо.

Важливо Росіяни відверто брешуть, – Арестович про ставлення Кремля до плану щодо Донбасу

Хто така Майя Пирогова?


Членкиня терористичної організації "ДНР", посібниця бойовиків, антиукраїнська пропагандистка. Так звана директорка "департаменту інформполітики Міністерства інформації" терористичної "ДНР". У 2018 році Пирогову заочно засудили в Україні до 10 років ув'язнення за тероризм.
Дані "Миротворця"