Про це заявив колишній генсек НАТО, а нині радник Президента України Петра Порошенка Андерс Фог Расмуссен в інтерв'ю виданню "Апостроф".

При цьому він наголосив, що широкомасштабна війне не входить в інтереси Росії.

Читайте також: Екс-генсек НАТО розповів, яке рішення Росії серйозно зашкодить Україні

"Ми всі знаємо, що у Росії дуже сильна військова машина і десятки тисяч військових дислокуються на кордоні з Україною. Тому якщо Росія вирішить, то, звичайно, вона може вторгнутися в Україну. Я не думаю, що вони це зроблять, але вони на це здатні, і це як раз та причина, по якій, на мою думку, Захід повинен розглядати можливість надання летального оборонної зброї Україні", – сказав Расмуссен.

При цьому він додав, що такий наступ коштуватиме Росії дуже дорого. Впершу чергу це призведе до важких політичних наслідків.

"Я також думаю, що Путін може досягти своїх політичних цілей без відкритого вторгнення в Україну. Для цього він використовує гібридну війну, "зелених чоловічків", кампанії по дезінформації, створює заморожений конфлікт на сході України. Він сподівається зробити Україну слабкою і залежною від Кремля. Це його мета", – наголосив радник Порошенка.