Таку думку в коментарі сайту "24" висловив голова Агентства моделювання ситуації Віталій Бала.

Україна має зробити низку заходів для того, щоб Крим був реінтегрований. Починаючи від правових кроків, які були б чітко зроблені. Також потрібно не залишати громадян Криму, які асоціюють себе з Україною. Але найголовніше — провести швидкі та ефективні зміни в Україні, щоб вони притягували (кримчан "24") жити в "дешевій" Україні,
вважає Бала.

На його думку, українська влада мляво проводить заходи щодо повернення Криму. Зокрема, треба переглянути підходи та політику щодо окупованого Криму. Крім того, має бути створений центральний орган з питань Криму агентство чи навіть міністерство. І для вирішення проблем залучити спеціальних фахівців.

Читайте також: Нова влада Росії показово поверне Крим, — політолог

Експерт вважає, що відповіді на питання, коли повернеться Крим, ніхто не знає. Ситуація залежить від багатьох суб’єктивних факторів. Зокрема, як будуть розвиватися події на Донбасі чи яка ситуація складеться в політичному чи громадянському суспільстві Росії.

Як відомо, по всій Росії тривають урочисті заходи з нагоди святкування річниці анексії Криму. На "святкування" зібралися тисячі людей, багато з них прийшли з плакатами, кульками та прапорами.