Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Павло Нарожний. За його словами, Україна дійсно зможе відносно швидко налагодити постачання ударних безпілотників в промислових масштабах.

До теми В окупантів нема шансів: хто розробив та як працює український ударний БпЛА Punisher

Як допоможуть Україні ударні безпілотники

Як пояснив Нарожний, ударні безпілотники є відносно простими. Ними не завжди можна керувати під час польоту. Їхнє завдання – долетіти, передати картинку і повернутися або влучити в об'єкт. Такі дрони допоможуть завдати удар в глибокому тилу території Росії.

Проста логіка. Зараз в росіян закінчуються артилерійські боєприпаси. Вони возять їх з Сибіру та Далекого Сходу. Нам потрібно знищувати там склади. Я впевнений, що там з охороною та ППО все погано. Вплив, який мають безпілотники, вже дуже серйозний у цій війні,
– зазначив Нарожний.

Як ударні безпілотники допоможуть Україні у війні: дивіться відео

Звісно, точно говорити, коли Україна зможе налагодити виробництво в промислових масштабах, досить складно. Але цілком ймовірно, що це буде вже цього року.

В Україні розробили безпілотник на 3 тисячі кілометрів

  • В Україні вже почали серійно виробляти власні безпілотники, які здатні пролетіти аж 3100 кілометрів. Цієї відстані вистачить, щоб долетіти до Москви та повернутися додому.
  • Цих "пташок" виготовляє компанія AeroDrone. Відомо, що вони вже пройшли сертифікацію. А Міноборони уклало угоду про закупівлю першої партії цих безпілотників.
  • Одна з переваг цих БпЛА – досить висока вантажність. Перша модель (D-80 Discovery) має вантажність 80 кілограмів, а друга (E-300 Enterprise) – аж 300 кілограмів.