За даними ЗМІ, МЗС Росії організувало відеоконференцію з чиновниками африканських країн. Окупанти хочуть залучитися їхньою допомогою у сфері кібербезпеки та захисту інформаційно-комунікаційних технологій.

Читайте також Садисту Мангушеву прострелили голову: раніше він приніс на концерт череп захисника "Азовсталі"

Що відбулось на брифінгу

На відео видно, як члени онлайн-конференції по черзі вмикають мікрофони й говорять, що Росія – держава-терорист.

Вибачте, Росія – це терористична держава, і російська війна проти України – це безперечно колоніальна війна,
– сказав одних з учасників.

Незабаром після цих слів організатори брифінгу відключили спікеру мікрофон. Потім мікрофони вмикалися в інших учасників конференції, які тим самим голосом продовжили антиросійську промову. Однак їх також "заглушили" та виключили із конференції.

Наостанок окупантам довелося ще й слухати український гімн.

Українські хакери зламали брифінг МЗС Росії: дивіться відео

Що відбувається в Росії: останні новини

  • Політолог Олександр Антонюк зазначає, що у Кремлі – неспокійно. У публічній та інформаційній площині Росії вже починають з'являтися особи, які говорять більш-менш раціональні речі. Нещодавно ексвіцепрезидент країни-агресорки Алєксандр Руцькой розкритикував міністра оборони Сєргєя Шойгу.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов раніше заявляв, що питання Владіміра Путіна у Росії вже майже закрите. За його словами, дехто в Росії вже навіть знає ім'я наступника диктатора.
  • Політтехнолог Михайло Шейтельман розповів, що 80% оточення очільника Кремля хочуть усунути його від влади. Причому їм байдуже, на кого змінити диктатора – головне, аби це був не Путін.
  • 31 січня пройшов Форум вільних народів пост-Росії. Під час нього 5 російських регіонів заговорили про референдуми. Під час них регіони планують стати незалежними від країни-агресорки. Мовиться як про територіальне, так і політичне й економічне відділення від Москви.