Хоробрі воїни ЗСУ продовжують тримати оборону та не давати ворогу здійснити прорив. Росіяни не припиняють спроб штурму та окупацій нових територій.

Читайте також На території Білорусі майже не залишилось російських військ: чи зникла загроза для України

Як пройшла доба на Сході

Впродовж 15 травня на Сході російські окупанти йшли в атаку 5 разів. Наші воїни відбили наступ ворога та припинили його наступальні дії.

Героям ЗСУ вдалося оновити лічильник втрат особового складу росіян ще на 84 одиниці. Також нашим захисникам вдалося знищити танк, 4 БМП, АТТ, вертоліт та безпілотник.

Останні новини: коротко про важливе

  • Україна не припиняє намагань здійснити екстракцію відважних захисників Маріуполя з "Азовсталі". До процесу залучені усі світові лідери та міжнародні організації, розробляються все нові плани порятунку героїв. На жаль, все впирається у російського диктатора – Путін не дає своєї згоди на звільнення українських героїв, чий подвиг побачив увесь світ.
  • У зоні ООС ворог нарощує інтенсивність бойових та штурмових дій. Впродовж доби окупанти йшли в атаку аж 17 разів, росіяни обстріляли 23 населені пункти. Нашим героям вдалося відбити наступи рашистів та завдати їм нових втрат.
  • Сенат США визначився з датою голосування щодо виділення Україні нової допомоги на суму у 40 мільярдів доларів. Голосування відбудеться у понеділок, 16 травня. Республіканець Мітч Макконнелл заявив, що допомога Україні – це не благодійність, а захист інтересів США. Також він додав, що потрібно зупинити головоріза, який почав війну в Європі.
  • Герої ЗСУ тримають оборону на Луганщині, але в регіоні дуже важка ситуація. Зараз під контролем України залишилися лише три міста та прилеглі до них населені пункти та громади. За оцінкою очільника Луганської ОВА Сергія Гайдая, це приблизно 10% від усієї області.

Дивіться також – ЗСУ підходять до Вовчанська: чому це важливо