Українські пластуни уже 22 роки привозять Вифлеємський вогонь миру в Україну та поширюють його у всі куточки країни.

Читайте також: Епіфаній розповів, яким буде перше рішення нової церкви

"Дякую вам за те, що ви робите таку добру справу: вже протягом 20 років привозите Вифлеємський вогонь миру до України напередодні Різдва Христового. Ми віримо, що це світло, яке лине з тієї печери, де народився наш Господь, принесе в Україну мир. Бо зараз Україна по-особливому потребує цього справедливого миру", – сказав Епіфаній.


Члени "Пласту" передали Вифлеємський вогонь предстоятелю УПЦ Епіфанію

Що таке Вифлеємський вогонь миру? Це щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового. Вона полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Її започаткувала ще у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Вони разом з австрійськими скаутами беруть вогонь у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії, і звідти естафета передається до сусідніх країн.

Цьогоріч українські пластуни передадуть вогонь у лікарні, сиротинці, громадам, українським військовим на Донбасі, а також президенту України, парламенту та уряду.

Нагадаємо, 16 грудня у Михайлівському соборі у Києві відбулась перша служба Епіфанія на новій посаді – голови Єдиної помісної православної церкви.