Окупанти розраховують затягнути українських дітей на своє навчання, аби використати їх під час 9 травня. Мовиться не лише про звіт кремлівському керівництву, повідомляє 24 канал.

Важливо Смерть і війна: як говорити з дітьми на найбільш болючі та делікатні теми

Окупантам не вдається організувати російське навчання

У всіх школах Мелітополя окупантам не вдається зібрати дітей на навчання. Тому росіяни вирішили запровадити хоч щось у трьох навчальних закладах.

Туди призначили своїх колаборантів, знайшли своїх "педагогів". Жінка, яку призначили "керівницею" місцевої освіти, погрожує батькам мелітопольських дітей. Мовляв, якщо вони не приведуть дітей вчитися, то школярів залишать у тому ж класі на другий рік.

Вчителів намагаються заманити зарплатою

Призначена окупантами "керівниця" намагається заманити вчителів. Мовляв, той педагог, який викладатиме російською мовою та ще й російську історію, нібито отримуватиме з 1 квітня заробітну плату.

Запорізька обласна влада пояснила вчителям, що вони мають офіційно канікули до 1 травня. Упродовж цього часу їм на картки нараховують зарплату. Водночас за спроби про щось домовитись з окупантами – кримінальна стаття, за яку можна потрапити у в'язницю.

Яка ситуація на Запоріжжі: дивіться відео