1. Петро Порошенко

Дитинство майбутнього президента пройшло на Одещині, у районному містечку Болград, що майже на кордоні з Молдовою. Цікаво, що мати Петра Олексійовича, Євгенія Сергіївна, якось зізналася, що хотіла народити дівчинку, а народився Петрик.

У школі №1 Порошенко запам‘ятався своїм однокласницям "пампушечкою". Однокласники згадують, він з дитинства любив солодощі, був добрий і ділився з усіма бутербродами.

Кажуть, майбутній президент був "дуже поступливим і спокійним", але, незважаючи на це, бився, захищаючи дівчат. Вчився добре, а ще грав у хокей — навіть влітку. Також Порошенко у школі займався дзюдо й отримував навіть нагороди з цього виду спорту.

2. Юрій Луценко

Генеральний прокурор України у дитинстві грався солдатиками й мріяв стати лісником. Адже місто в якому виріс Луценко, Рівне, з усіх боків оточене лісами. Звідси й любов Луценка до тварин, квітів, землі. Працював прокурор й на землі "по-селянськи". Сам Луценко яскраві моменти з дитинства згадує так: "16 соток бабусиної городу — троянди, жоржини, гладіолуси, тюльпани, гіацинти. З тих пір, говорить політик, знає будь-яку квітку — коли її садити, як доглядати — це прищепилося від бабусі".

У дитсадку Луценко уже трохи навіть говорив англійською й намагався читати.

3. Міхеїл Саакашвілі

Дитинство Міхеїла Саакашвілі пройшло в старовинних кварталах грузинської столиці, в одному із найпрестижніших районів Старого Тбілісі.

В екс-президента Грузії завжди виходило одночасно старанно вчитися і весело відпочивати з друзями. Особливо маленький Саакашвілі захоплювався спортом: катався на лижах, грав у баскетбол, любив плавати.

Школу Міхеїл закінчив із золотою медаллю.

4. Олег Ляшко

Дитинство головного радикала пройшло у Яблунівській школі-інтернаті.

Політик мав феноменальну пам'ять і гарні організаторські здібності та полюбляв командувати. У школі-інтернаті Ляшко прочитав чи не всю шкільну бібліотеку. У театральному гуртку у школі зіграв навіть “Голохвастого”.

5. Надія Савченко

У школі Надію Савченко називали "Ксена-воїн", як героїню популярного тоді серіалу — у випускній стінгазеті її так і намалювали. За словами однокласниць, Надія з дитинства боролася за справедливість та відстоювала свої права. Була дуже сміливою й упертою. А ще у випускних класах Савченко разом з однокласницею перепливла Дніпро біля Московського моста, куди дівчата ходили відпочивати.

Окрім того, у Наді завжди були найкращі малюнки в класі. У середній школі вона ще й вчилася грати на акордеоні. Одногрупники ж кажуть, що Савченко ніколи не нервувалася на екзаменах. І найбільше любила літати.