Заяви Шредера виданню Tagesspiegel посол назвав "криком відчаю". Про це Андрій Мельник повідомив у коментарі Укрінформу.

До теми Ексканцлер Німеччини закликав скасувати "безглузді санкції" проти Росії

Чим голосніше пан Шредер та інші лобісти мілітаристської Москви на кожному розі волають про те, що запроваджені проти Росії санкції є нібито "безглуздими", тим більш очевидним є для німецької громадськості той факт, що санкції ЄС та США чудово діють та надзвичайно боляче б'ють у саме серце і без того кволої російської економіки, а відтак і політичного керівництва,
– заявив Мельник.

Мельник наголосив, що усі зусилля лобіста Кремля – марні, адже німецька влада та суспільство підтримують Україну щодо питання російської агресії. Також, у відповідь на заяву Шредера, що Крим завжди буде російським, дипломат запропонував колишньому канцлеру ФРН парі.

Хотілося б оголосити цьому 76-річному експолітику та топлобісту Кремля своєрідне парі: ще за його життя Крим неодмінно повернеться у лоно матері-України. Це так само очевидно, як і те, що сонце встає на Сході і сідає на Заході,
– сказав посол.

Зверніть увагу! Ексканцлер ФРН у 1998 – 2005 роках Герхард Шредер є керівником ради директорів державної компанії "Роснефть" та головою ради акціонерів Nord Stream AG.
Колишній канцлер Німеччини потрапив до списку "Миротворця". Його звинувачують у "замаху на суверенітет і територіальну цілісність України, а також у виправданні збройної агресії Росії проти України".

Що відомо про заяви Шредера щодо санкцій проти Росії

  • Колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер вважає, що у часи пандемії потрібно скасувати санкції проти Росії. Такі прохання неодноразово озвучувала і сама РФ. Про це він сказав в інтерв'ю газеті Tagesspiegel 3 травня 2020 року.
  • Шредер вважає, що ніякий російський президент ніколи не віддасть Крим назад Україні.
  • Говорячи про конфлікт на Донбасі, ексканцлер ФРН припустив, що в цьому регіоні "мирне співіснування буде тільки тоді, коли Україна стане федеративною державою, в якому схід країни отримає більше автономії".