Найбільше у 2021 році кордон перетинали саме з допомогою авіації. Відповідну інформацію оприлюднили 12 жовтня у Держприкордонслужбі.

До теми Українські прикордонники розповіли, за що їм найчастіше пропонують хабар

Держприкордонслужба розповіла про збільшення мандрівників літаками

У відомстві пояснили, що впродовж 9 місяців 2021 року кордон України перетнули 27,2 мільйона осіб, з них 21,1 –українці і 6,1 мільйона – громадяни іноземних держав.

Найбільше цього року (мовиться про 2021 рік) держрубіж перетинали в авіаційних пунктах пропуску – 10,8 мільйона громадян. Це майже на 45% більше, аніж в минулому році,
– розповіли у Держприкордонслужбі.

Причому впродовж 9 місяців 2020 року держкордон перетнули 23,5 мільйона громадян. Тобто в 2021 році показник у порівняно з минулорічним зріс на 14%.

Кордон з Польщею перетнули понад 6 мільйонів людей

Друге місце з перетину держкордону України посідає кордон з Польщею – прикордонники оформили 6,4 мільйона громадян, з них 5,8 мільйнів – наші українці та близько 615 тисяч – іноземці. На третьому місці – кордон з Угорщиною і з Росією.

Коротко про останні новини від Держприкордонслужби

  • 12 жовтня прикордонники розповіли, що в 2021 році хабар працівникам ДПСУ намагалися дати приблизно тисячу разів. Кількість задокументованих спроб підкупу українських прикордонників у 2021 році зросла на 60% у порівнянні з минулим роком.
  • Причому найчастіше, тобто 500 разів, хабарі пропонували за безперешкодний перетин держкордону без встановлення додатку "Вдома" чи проходження самоізоляції.
  • 4 жовтня Юрій Бутусов повідомив, що в Одесі ДПСУ розпочала розслідування за фактом того, що Міхеіл Саакашвілі міг незаконно перетнути кордон України. Політик міг перебувати на морському паромі у вантажному автотранспорті.