Львівщина

Зокрема, у Червонограді на Львівщині, яка вже перебуває у червоній зоні, біля входу до пункту вакцинації зібралися десятки людей. Очевидці опублікували кадри, на яких видно, що черга розтягнулася по дорозі.

Зауважте Хто має право перевіряти COVID-сертифікати: не лише поліція

У мережі зауважили: чергу почали займати від самого ранку.

Черга на вакцинацію у Червонограді: дивіться відео

Одеса

Черги за щепленням фіксують і в Одесі. Хоча місцеві пункти вакцинації працюють з 9:00 до 18:00, черги люди займають набагато раніше. Щеплюють охочих препаратами від Pfizer, AstraZeneca та CoronaVac.

Київ

У київських торгових центрах, де є пункти вакцинації, також не бракує відвідувачів. Чималі черги з'явилися у низці торгових центрів, а також на Центральному залізничному вокзалі у Києві.


Черги на вакцинацію у Києві / Obozrevatel

Окрім того, значні черги з охочих вакцинуватися зафіксували на території Міжнародного виставкового центру. "Муніципальну варту" залучили для стеження за порядком.


Посилення карантину змотивувало киян на вакцинацію / Obozrevatel

Івано-Франківщина

Тим часом через зростання кількості охочих вакцинуватися на території Івано-Франківської області станом на 30 жовтня закінчилася вакцина від Pfizer. Водночас директор департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської облдержадміністрації Ігор Дмитренко запевнив, що ситуацію швидко врегулюють.

Вакцину на склад привезуть ввечері,
– наголосив Дмитренко.