Як повідомляє прес-центр АТО, до робочої групи увійшли представники української сторони, моніторингова група ОБСЄ та 76 військовослужбовців ЗС РФ. Цю інформацію також підтвердив речник РНБО Андрій Лисенко.

Головна мета робочої групи центру полягає у реалізації заходів, спрямованих на встановлення режиму повного припинення вогню – режиму “Тиші”,
— йдеться в повідомленні.

У штабі АТО уточнили, що, зокрема, передбачається виведення засобів ураження калібром понад 100 мм на визначені відстані та створення 30-кілометрової зони розмежування, що визначено Мінським меморандумом, а також зняття встановлених мінно-вибухових загороджень у визначених районах ворогуючих сторін.

Зону визначених районів щодо припинення вогню буде розподілено на чотири – п’ять секторів безпеки, в яких працюватимуть від трьох до п’яти моніторингових груп ОБСЄ спільно з представниками України та РФ,
— зазначили у прес-центрі АТО.

Ця робоча група буде здійснювати контроль за припиненням вогню протягом усього періоду стабілізації ситуації на території Донецької та Луганської областей.

Раніше у штабі АТО повідомили, що сили АТО опрацювали комплекс заходів, спрямованих на організацію роботи контактної групи за участю ОБСЄ та РФ.

Зазначимо, терористи не дотримуються режиму припинення вогню. Зокрема, вночі неконтрольовані збройні формування неодноразово обстрілювали українські підрозділи в 11 районах зони АТО.