6 квітня голландці на референдумі вирішать, чи ратифікувати їхній країні Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Поки, за різними рейтингами, "за" проголосує меншість.

Щоб змінити думку тих, хто поки "проти" УкраїниЮ і взагалі показати голландцям готовність до співпраці, українці влаштували масштабний флешмоб.

#TakIsJa — із таким хештегом українці викладають в інтернет короткі відеозвернення до голландців. Вони закликають громадян Нідерландів прийти на референдум 6 квітня і віддати свій голос за асоціацію України з ЄС.

Цікаво, що ініціатором такого флешмобу став сам голландець: Рууд Мейі переймається долею нашої країни і тому хоче переконати своїх співвітчизників проголосувати "за". До квітня планує зібрати принаймні 5 тисяч таких звернень.

Перший референдум в історії нашої країни — не про Голандію, а про Україну. Саме тому голандці недооцінюють важливість цих виборів. Але вони мають прийти та проголосувати. Я вважаю, що це добре, якщо Україна стане повноцінним членом ЄС за певний час. Якщо ви готові, ми будемо раді вітати вас у Європі,
— пояснив Рууд.

У зверненнях українців звучать тези про успішну країну, легше життя для дітей та європейські перспективи. Всі в один голос закликають голландців прийти на референдум.

До флешмобу долучилася і команда 24 Каналу.

Читайте також: У Нідерландах незаконно збирали бюджетні гроші на агітацію проти Угоди з Україною