Пряма трансляція на
Останні випуски

Українці застрягли в Єгипті: їхнє повернення додому знову перенесли

- Читать новость на русском

Громадяни України, які застрягли у єгипетському Шарм-ель-Шейху, можуть повернутись додому вже у понеділок, 30 квітня.

27 квітня понад 200 українців не змогли вилетіти з популярного курорту Шарм-ель-Шейх чартерним літаком авіакомпанії Yan Air до Львова через технічні причини.

Пізніше стало відомо, що також не зміг полетіти в Україну літак авіакомпанії Egypt Air, зафрахтований українським авіаперевізником.

Виліт знову затримується через відсутність літаків. От так, люди, які мали бути вдома кілька днів тому, в постійному очікуванні і невідомо чи з грошима, мусили терпіти через перевізника. Серед них є і діти.

Читайте також: В українських туристів, які застрягли в аеропорту Єгипта, знову виникли проблеми

Разом з тим, ще півтисячі людей з минулого дня не могли вилетіти на відпочинок з Києва до Єгипту. В дорогу рушили лише три години тому. В обох випадках купували тур в компанії Join Up. Курорти Єгипту - одні з популярних серед українців. Літають туди переважно чартерами. Для яких запізнення - це вже майже фірмовий стиль. Туристів навіть одразу попереджають: виліт можуть затримати, навіть на добу. Але цього разу вийде - на чотири.

Ввечері 28 квітня у МЗС України повідомила, що частину українських туристів таки забрали рейсом до Львова. Решту обіцяли доставили рейсами до Києва.

29 квітня начальник управління Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич повідомив, що ситуація з поверненням додому українців, які досі залишаються у Єгипті ускладнюється через відсутність літаків.

За інформацією туркомпанії, ситуація з перевезенням українців з Шарм-ель-Шейха до України ускладнюється. Причина – відсутність літаків. Виліт планується на 30.04,
– написав дипломат ввечері у неділю на своїй сторінці у Twitter.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі