Про можливість залучення України Павло Латушко заявив під час свого спілкування з журналістами, повідомляє Інтерфакс.

До слова Мета – нові вибори та передача влади, – Координаційна рада у Білорусі зібрала пресконференцію

Я можу сказати гіпотетично: якщо ми брали участь у формуванні мінського діалогу з питань україно-російського порядку денного, то чому б Україні не взяти участь у відповідному діалозі в Білорусі,
– розповів ексміністр культури Білорусі.

Водночас він заявив, що в білоруської опозиції є рівне доброзичливе ставлення до всіх країн-сусідів. Мовляв, важлива Україна, як великий торгівельний партнер, але так само важливі й інші сусіди.

Також він заявив про прагнення будувати добросусідські відносини як з Росією, так і з Євросоюзом. Латушко заявив, що останнім політиком у Білорусі буде той, хто збудує стіну між Росією і ЄС.

"Співпраця з Росією економічна, торговельна відповідає прагматичним інтересам Білорусі, так само як і співпраця з Європейським Союзом", – заявив Павло Латушко.

Політик розповів, що бачення опозиції полягає в тому, аби зробити Білорусь медіатором між ЄС і Росією. Тут роль Білорусі полягає в тому, щоб бути мостом між ними.

Хто такий Павло Латушко?


Це білоруський політик і дипломат. До 2012 року він працював міністром культури, а з 2019 року очолював Національний академтеатр Янки Купали.

Його звільнили після того, як політик підтримав білоруські протести. Опозиція залучила його до штабу координаційної ради.